STÁVKA PRACOVNÍKŮ VE ŠKOLSTVÍ

Stávka pracovníků ve školství proběhne ve středu 6. listopadu 2019 na naší základní škole

Ředitelství Základní školy Svatoplukova 7, ve Šternberku informuje rodiče, že většina
pedagogických pracovníků se připojuje ke stávce, která proběhne ve středu 06.11.2019.

Tento den proto nebude probíhat ve škole vyučování, mimo třídy 3.AB.

Provoz školy bude v omezené míře probíhat následovně:

• 3.AB – řádná výuka (1. hodina suplování dle rozvrhu, následně řádná výuka plavání, po příjezdu z plavání konec vyučování odchodem na oběd, či do ŠD;
  • Pro žáky 1.-5. tříd, kterým rodiče nejsou schopni zajistit hlídání, či náhradní program, bude po dobu stávky zajištěn provoz školní družiny v době od 07,00 do 15,00 hodin. Sraz těchto žáků bude, do 08,00 hodin, v prostorách ŠD, přístavba pod školní jídelnou, bude vypracován seznam těchto žáků.

Školní jídelna bude vařit obědy pro děti 3.AB a pro děti z družiny a pro mimoškolní strávníky.

Děkuji za pochopení

Mgr. Jaromír Sedlák, ředitel školy