EduPage

Naše škola využívá informační systém EduPage, ve kterém najdete důležité informace o dění ve škole a vzdělávání žáka. Rodiče po přihlášení do systému tak mohou prohlížet informace o rozvrhu, suplování, známkách, probraném učivu, zadávat elektronické omluvenky, zároveň mají aktuální přehled o přítomnosti svých dětí ve škole, vědí, jaké mají děti zadané domácí úkoly, je zde také snadná komunikace s vyučujícími a mají k dispozici další užitečné funkce.

Systém je funkční na všech mobilních zařízení nebo pc, a pokud rodič udal svou e-mailovou adresu, obdrží přístupové údaje ke svému účtu. Obdobně mají zřízen svůj účet v EduPage i žáci. Stane-li se, že rodič nebo žák zapomene přihlašovací údaje, kontaktuje třídního učitele, který podnikne příslušné kroky ke zpřístupnění do systému.

Rodiče prostřednictvím aplikace potvrzují známky i poznámky a informují o nepřítomnosti pomocí elektronické omluvenky. Je tedy nutné, aby žáci neznali přihlašovací údaje rodičů. Z téhož důvodu není vhodné, aby rodiče do aplikace vstupovali přihlašovacími údaji žáka (žák vidí téměř všechny informace jako rodiče, ale nemůže podepisovat známky a zadávat omluvenky).

Aplikace pro mobilní telefony a tablety je zdarma na Google Play či App Store.

Přihlášení do systému je na adrese: https://zssvat.edupage.org.

Základní návody pro rodiče na používání systému

Přihlášení přes web

Přihlášení přes mobilní aplikace

Přepínání mezi účty dětí