A zase ten Halloween…..

Nebylo žáka, který by se netěšil do školy v pátek 1. listopadu. Žáci 1. stupně, pedagogičtí i nepedagogičtí zaměstnanci se příchodem do školy proměnili na strašidla a strašidýlka, aby oslavili svátek Halloween, Předvečer Všech svatých. Tělocvična byla vyzdobena výtvarnými pracemi našich žáků. Během chvíle se tak proměnila ve strašidelné městečko, ve kterém jste mohli spatřit a popovídat si s duchy, čarodějnicemi, příšerkami všeho druhu, černými kočkami, kostlivci či zombíky.

Kulturní vystoupení jednotlivých tříd byla nádherná podívaná a byla vizitkou jejich pilné a poctivé práce. Žáci zpívali písničky nejen v češtině, ale převážně v angličtině, i vzhledem k tomu, že jsme škola s rozšířenou výukou cizích jazyků.

A žáci se opravdu moc snažili! Také proto, že si pozvali své rodiče, babičky a dědečky, sourozence, kteří přišli v hojném počtu a zaplnili celé městečko. To Vám byl potlesk! A zasloužený! Rozzářené a usmívající se obličeje dospělých byly pro žáky a všechny zaměstnance tou nejkrásnější odměnou.

Jako nezapomenutelný zážitek se všem vryl do paměti úvodní tanec zaměstnanců školy a závěrečný tanec dětí. Nechyběla ani tradiční strašidelná hymna.

Velké poděkování patří Táďu Mánkovi, našemu bývalému žákovi, lídrovi hudební skupiny Výsledek. Táďa se postaral o celkové ozvučení akce a při zpěvu doprovodil žáky na kytaru.

Obrovské díky také patří všem účinkujícím, rodičům za skvělé kostýmy, spolku Sdružení rodičů a přátel školy za sladkosti.

Už teď se všichni těší na Halloween příští, který se bude slavit v naší škole již patnáctým rokem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie, Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.