Soutěž třídních kolektivů ve sběru starého papíru

Hlavní cíl akce (ochrana životního prostředí, výchova ke zdravému životnímu stylu, zajištění finančních prostředků k ADOPCI NA DÁLKU,drobná podpora třídních kolektivů…)

Soutěže se účastní třídní kolektivy. Celkový výsledek je přepočten na počet žáků třídy.

Výsledky za I. pololetí budou zveřejněny do 21.12.2019
Výsledky za II. pololetí budou zveřejněny do 31.05.2020

Odměny třídním kolektivům za pololetí (finanční příspěvek na drobné vánoční pohoštění či školní výlet…) :

1.místo 600,-Kč
2.místo 400,-Kč
3.místo 200,-Kč

Kmenové třídě jejichž celková výše odevzdaného starého papíru dosáhne více jak 20 kg/žáka náleží odměna na drobné pohoštění ve výši 100,-Kč na třídu.

Finanční odměny vyplácí tajemnice školy TU na příkaz ředitele školy. TU odevzdá řádný účetní doklad.

Vyplacené finanční příspěvky budou hrazeny ze ZISKU za prodej papíru ponížené o náklady spojené S ADOPCÍ DĚTÍ NA DÁLKU.

Pokud bude celkový výtěžek za prodaný papír menší než celková suma vyplácená vítězům, budou i odměny adekvátně kráceny podle skutečného zisku.

TERMÍN KOLEKTIVNÍHO SBĚRU STARÉHO PAPÍRU :

Úterý – 15.10.2019 od 14-16 hodin, kontejner velký na školním dvoře Svatoplukova, malý před budovou
Středa – 16.10.2019 od 7-8 hodin, kontejner velký na školním dvoře Svatoplukova, malý před budovou

Papír musí být ŘÁDNĚ SVÁZÁN, označen TŘÍDOU a VÁHOU.

sber

(sber-5.docx )