Spaní ve škole tříd 4. A a 5. C

Na pátek 15. listopadu se žáci 4. A a 5. C velmi těšili, čekalo je totiž oblíbené spaní ve škole.
Po příchodu jsme se všichni vydatně nasvačili a těšili se na překvapení. Tím byla milá návštěva paní Jitky a Aničky, které nám představily své psí kamarády. Předvedly nám, jak psy cvičit, ukázky psí poslušnosti a dog dancingu. Za tuto skvělou akci jim patří velké poděkování.
Pak následoval turnaj ve vybíjené a také hra Pevnost Boyard, na jejímž konci, nalezly děti poklad. Po večeři následovala stezka odvahy. Někteří odvážlivci se na ni vydali jednotlivě, jiní si vzali na pomoc kamaráda či kamarádku. Lampičky a svíčky navedly děti až do temného kouta za tělocvičnou, kde se musely statečně podepsat.

Po zhlédnutí pohádky jsme si všichni ustlali v tělocvičně a spokojeně spali až do rána:)
Ráno jsme se probudili s úsměvem, nasnídali se, uklidili a pak se postupně s rodiči rozešli domů.

Velké poděkování patří rodičům za bohaté občerstvení a všem pomocníkům.

Na další akci se těší paní učitelky Dubová, Kropáčková s paní asistentkou Smejkalovou.