Mladší sportovci vybojovali 9 medailí

Po úspěšném atletickém čtyřboji starších žáků se konal v pátek 26. dubna čtyřboj pro žáky 1. stupně. Počasí nám přálo. Žáci byli připraveni porovnat své síly v běhu na 50 m, vytrvalostním běhu na 300 m, hodu raketkou a skoku do dálky. Sportovci bojovali jako lvi a prali se o každou vteřinu či každý centimetr. Po celou dobu panovala v našem družstvu skvělá atmosféra, vzájemné povzbuzení a sportovní chování fair play. A jak to dopadlo? Výborně pro naše sportovce! Získali 9 medailí z 18! Zbylých 9 si mezi sebou rozdělili žáci ostatních základních škol.

Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci naší školy, bojovnost a vynikající výsledky, spolužákům za podporu u trati!