Mladší sportovci vybojovali 9 medailí

Po úspěšném atletickém čtyřboji starších žáků se konal v pátek 26. dubna čtyřboj pro žáky 1. stupně. Počasí nám přálo. Žáci byli připraveni porovnat své síly v běhu na 50 m, vytrvalostním běhu na 300 m, hodu raketkou a skoku do dálky. Sportovci bojovali jako lvi a prali se o každou vteřinu či každý centimetr. Po celou dobu panovala v našem družstvu skvělá atmosféra, vzájemné povzbuzení a sportovní chování fair play. A jak to dopadlo? Výborně pro naše sportovce! Získali 9 medailí z 18! Zbylých 9 si mezi sebou rozdělili žáci ostatních základních škol.

Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci naší školy, bojovnost a vynikající výsledky, spolužákům za podporu u trati!

I. kategorie (1. třída)

1. místo Matěj Honig, 2. Gabriel Brynda

2. místo Adéla Foukalová, 3. Beáta Kluková

II. kategorie (2. – 3. třída)

1. místo Jan Matoušek

1. místo Karolína Slintáková, 2. Andrea Vráblíková

III. kategorie (4. – 5. třída)

1. místo Adam Gajdoštín, 4. Lukáš Honig

1. místo Viola Gedeonová, 4. Nela Skupienová

Nadšené a pyšné fanynky p.uč. Horáková a Polzerová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie, Ostatní, Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.