Jazyková soutěž na Gymnáziu Šternberk

Dne 19. 12. 2019 se 12 žáků naší školy zúčastnilo soutěže v cizích jazycích, která se konala na Gymnáziu ve Šternberku. Žáci si mohli ověřit své dovednosti v anglickém, německém a ruském jazyce. Mohli tak porovnat své znalosti a komunikační schopnosti se žáky dalších základních škol a studenty víceletého gymnázia. V silné konkurenci si naši žáci vedli velice dobře.

V anglickém jazyce se v kategorii 9. ročníků umístily Adéla G. na 2. místě, Natálie M. na 3. místě a Karolína K. na 6.místě. V kategorii 8. ročníků Vojtěch S. získal 2. místo, Zara F. 4. místo a Ondřej H. 6. místo.

Terezie T. se umístila na 1. místě v ruském jazyce a Lucie H. na 2. místě v jazyce německém.

Děkujeme vše zúčastněným žákům za jejich odvahu a za to, že se snažili vydat ze sebe maximum.