Házenkáři bodují!!!

Uběhly tři měsíce od posledního turnaje ve Velké Bystřici. Na trénincích jsme se zaměřili hlavně na střelbu na branku a osobní obranu. Jako hráči jsme se zlepšovali den za dnem a trenérky z nás měly čím dál větší radost!

Když nastal  den „D,“ už jsme věděli, co nás čeká a nemine. Znali jsme soupeře a věděli, že jsou velmi dobří a nic nám nedarují zadarmo. Stejně jako my na našem vůbec prvním říjnovém turnaji, kde jsme se „prali jako lvi“ o každý gól!

V šatně jsme se převlékli do zcela nových dresů a hurá na plac! První zápasy jsme odstartovali ve velkém stylu a našim soupeřům tak dávali najevo, jaký posun ve hře jsme udělali! Jako týmy jsme se vzájemně povzbuzovaly, vzájemně si dávaly užitečné rady, společně posvačily! Prostě paráda!

Mladší tým A sehrál celkem 8 zápasů, z toho 3 výhry!!!! Starší tým B na place dominoval a postaral se o velkou senzaci! Ze šesti zápasů získal celkem 5 výher!!! Tento tým se vryl do paměti svým soupeřům velkou bojovností, pohybem, přesnými nahrávkami a skoro profesionální osobní obranou! Co víc si přát!!!! Kdyby se vyhlašovalo umístění, určitě by naše družstva nechyběla na stupni vítězů!

Již teď se těšíme na další březnový turnaj, vážíme si pozvání na turnaj „O pohár starosty Prosenice“ a snad i na naši účast na mezinárodním červnovém víkendovém turnaji ve Velké Bystřici.

Velké poděkování patří Sdružení rodičů a přátel školy za zakoupení nových dresů! Sami se z fotografií přesvědčíte, jak nám to sluší!!!

Rovněž poděkování „na dálku“ posíláme organizátorům do Velké Bystřice, kteří měli opět vše řádně připraveno.

Tým hráčů miniházené

Vzkaz od trenérek

Milí hráči,

jsme na vás moc pyšné, gratulujeme ke skvělým výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!!!! Jen tak dál…..