Adventní vystoupení pěveckého kroužku

Již tradičně byl pěvecký kroužek naší školy zařazen do programu během adventních nedělí. Tento rok na nás vyšla stříbrná neděle. Jelikož se naše škola zaměřuje na výuku cizích jazyků, pojali jsme letos program mnohojazyčně. Zpívali jsme nejen česky, ale i anglicky, německy a rusky. V těchto jazycích zazněly nejznámější vánoční písně, se kterými se i nejmladší zpěváci vypořádali na výbornou.

Velké  díky patří dětem, které mají chuť zpívat a reprezentovat tímto způsobem naši školu a především jejich rodičům za ochotu je na vystoupení doprovodit a podpořit svou přítomností.

Romana Polzerová, Zuzana Peřinová, Martina Švancarová