Výuka od 25.05.2020

V souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30.4.2020 je od 25.05.2020 umožněna ve škole osobní přítomnost žáků 1. stupně.

• Docházka není pro tyto žáky povinná.
  • Vzdělávací aktivity budu probíhat pravidelně každý všední den.
  • Pro žáky bude zajištěn oběd bez možnosti výběru jídla, obědy bude nutné přihlašovat (dosud byli žáci přihlašováni automaticky), přihlašování je možné od 18.5.2020

Zákonný zástupce je povinen vyjádřit zájem o docházku do školy. Proto svůj zájem vyjádřete do 18.05.2020. Informaci sdělte třídnímu učiteli písemně na pracovní email, systémem EDUPAGE nebo telefonicky.

Podrobnější informace k realizaci výuky budou zákonným zástupcům žáků sděleny prostřednictvím osobních emailů, třídních webových stránek, hromadných videokonferenčních třídních schůzek, či systému EDUPAGE před nástupem do školy.

Vstup do školy bude umožněn pouze těm žákům, kteří nebudou vykazovat příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19. Před prvním vstupem do školy předloží zákonný zástupce prostřednictvím žáka čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (viz níže). V tištěné podobě je možné si prohlášení vyzvednout také v kanceláři školy. Pokud zákonný zástupce dokument nepodepíše, nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna. Čestné prohlášení bude vybíráno před vstupem do školy první den tzn. u žáků 1. stupně 25. 5. 2020.

Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky.

Mgr. Jaromír Sedlák, ředitel školy

Šternberk, 11. 05. 2020

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení rodičům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.