PŘÍPRAVA NA VÝUKU ŽÁKŮ 1.STUPNĚ

Přijímací pohovory na střední školy

• Čtyřleté obory pondělí 08.06.2020
  • Gymnázia úterý 09.06.2020

Příprava žáků 9. tříd – probíhá ve třech skupinách. Přihlásilo se celkem 33 žáků z 51 (65%).

Dobrovolný návrat žáků 1.stupně do výuky od 25.05.2020

Počty přihlášených žáků k 18.05.2020 1.AB 23 (tj. 43,4%) navrátivších se žáků do výuky

2.AB 27 (tj. 51,2%)

3.AB 23 (tj. 41,8%)

4.AB 16 (tj. 27,6%)

5.ABC 41 (tj. 61,2%)

Celkově – 130 žáků (tj 45 %)-10 výukových skupin, 5 skupin odpoledního hlídání

MŠMT vydalo organizačně – hygienický manuál k postupnému návratu žáků do škol. Jeho přílohou je Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Čestné prohlášení je povinné pro vstup žáka do výuky, bude se vybírat první den znovu návratu do škol. Formulář je dostupný na webových stránkách školy, v papírové podobě lze vyzvednout u tajemnice školy, bude k dispozici i na srazových místech první den před vstupem do školy. Srazová místa a časy vám sdělí třídní učitelé.

Obědy – Pro žáky prvních stupňů základních škol bude školní jídelna zajišťovat teplý oběd bez výběru jídel (pouze nabídka jednoho jídla), obědy budou rodiče žáků přihlašovat v systému, přihlašování bude možné od pondělí 18. května 2020.

Ve škole byla provedena prostorová desinfekce studeným aerosolem.

Zlepšení materiálně technického vybavení školy, nyní školní nábytek učebna Sadová.

Sešity – rodiče obdrželi přes třídní učitele nabídku ročníkových žákovských sad sešitů na příští školní rok

Škola vyhlásila pro žáky DOBROVOLNOU dlouhodobou projektovou soutěž s důrazem na výchovné předměty s názvem VYRÁBÍME, FOTÍME, KRÁTÍME SI ČAS, NEŽ DO ŠKOLY PŮJDEME ZAS..

Poplatek za školní družinu 4,5,6/2020-informujeme rodiče, že uhrazený poplatek za školní družinu za období duben až červen 2020, vrácen rodičům. Přikláníme se k bezhotovostní platbě. Vedoucí vychovatelka zajistí komunikací s rodiči, čísla účtu, na které škola vrátí již uhrazené školné. Čekali jsme na vývoj a nařízení MŠMT, prosíme o maximální spolupráci k zajištění hladkého administrativy.

Tajemnice školy potvrzuje formuláře pro OŠETŘOVNÉ v době od 07,00 do 09,00 hodin. Vhodné řešit tuto problematiku přes email, případně se dohodnout telefonicky na určitý den a čas (mobil Sedláková Renata – 732 832 268),

Mgr. Jaromír Sedlák, ředitel školy

Čestné prohlášení