AKTUALITY K MIMOŘÁDNÉMU STAVU…

Vážení rodiče a žáci, posílám nové upřesňující informace k řešení domácí výuky
v průběhu mimořádného opatření státu a přerušení výuky.

 • Škola připravuje pro žáky domácí výuku formou hromadných videokonferencí.
  Projekt by se měl rozjet po Velikonocích. Pro zájemce bude probíhat dopoledne výuka Českého jazyka, Matematiky, Anglického jazyka a ostatních předmětů. Výuka bude vždy v úterý až pátek do zhruba 11 hodin.
 • Škola ZRUŠILA
  1. školní výlety,
  2. partnerské výměnné akce mezi naší školou a Günzburgem a švédskou Kungsbackou,
  3. školu v přírodě pro žáky 3. tříd,
  4. cyklokurz pro žáky 9. ročníků
  5. divadelní představení….
 • Škola nově zadává podklady k domácí výuce přes systémem EDUPAGE (pro 5.B a 6.-9.
  ročník), na základě ankety jsme žákům přidělili přístupová hesla ve středu 25.03.2020, ta najdou zákonní zástupci ve svých emailech. Předejte, prosím svým dětem.
 • Tajemnice školy potvrzuje formuláře pro OŠETŘOVNÉ v době od 07,00 do 09,00 hodin. Od příštího týdne odhaduji legislativní platnost OŠETŘOVNÉHO i pro žáky do 13 let. Jakmile tuto aktualizovanou normu podepíše prezident, bude moci potvrzovat i škola. V zákonném návrhu je zpětné finanční plnění po dobu uzavření škol, nemusíte mít tedy strach, že o tyto prostředky přijdete. Vhodné řešit tuto problematiku přes email, případně se dohodnout telefonicky na určitý den a čas (mobil Sedláková Renata – 732 832 268),
 • ZÁPIS DĚTÍ DO 1. TŘÍD v nové podobě je uveden na webových stránkách školy, uskuteční se v době od 03.4. do 09.04.2020.
 • Přijímací pohovory do 3. Tříd s rozšířenou výukou cizích jazyků se uskuteční podle vývoje situace mimořádného uzavření škol. O termínu a organizaci budeme v dostatečném předstihu informovat prostřednictvím webových stránek školy.

Mgr. Jaromír Sedlák, ředitel školy

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení rodičům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *