Školní psycholožka

je tu proto, aby Vám pomohla. Můžete se přijít jen tak zeptat. Můžete si přijít popovídat o tom, co se Vašemu dítěti děje.

Určitě přijděte, . . .

• když máte pocit, že Vaše dítě už dlouho nic nebaví a nemá chuť ani ráno vylézt z postele.
  • když Vašemu dítěti nejde učení, rádo by si spravilo známky a neví, jak to udělat.
  • když je pro Vaše dítě učení až příliš snadné, nebaví jej, nudí se.
  • když si Vaše dítě potřebuje s někým vážně promluvit.
  • když nejste spokojeni s tím, co se děje kolem Vašeho dítěte děje
  • když někdo někomu ubližuje.
  • když máte pocit, že to Vaše dítě momentálně nemá jednoduché.
  • je Vašemu dítěti smutno, do breku, často jej něco bolí… když chcete poradit, co dál dělat…

Psycholožka tady není proto, aby kritizovala nebo vyvracela něčí pravdu. Psycholožka je tady hlavně pro Vás, Vaše dítě a jeho učitele.

Školní psycholog zejména:

• poskytuje krizové intervence,
  • konzultuje,
  • provádí diagnostické činnosti zaměřené na osobnostní a intelektové charakteristiky žáků, na poruchy chování a učení, výukové obtíže, na styly učení, na školní selhávání, na výchovné problémy a patologické jevy,
  • zabývá se i adaptačními problémy, vztahovými problémy, problémy spojenými s volbou profese,
  • dodržuje etický kodex poradenského pracovníka.

Těší se na Vás Kristýna Smejkalová, školní psycholožka.

Najdete mne na ulici Svatoplukova, v  kabinetu výchovného poradce. Konzultační hodiny pro rodiče a děti jsou:

• v úterý od 8:30 do 13:30
  • v pátek od 8:30 do 13:30

Konzultace jsou možné i mimo tyto hodiny. Pro objednání konzultací mne, prosím, kontaktujte na kristyna.zc.tsopnull@avolakjems

Psycholog je vázán mlčenlivostí, nedonáší.