Velký úspěch našich žáků v McDonald’s Cupu

Ve čtvrtek 3. května se žáci z prvního stupně vydali do nedalekých Bohuňovic sehrát oblastní kolo fotbalové soutěže pro první stupeň základních škol. Naši chlapci si vedli velmi dobře. V základní skupině se utkali s domácími Buhuňovicemi, ZŠ Dr. Hrubého Šternberk, ZŠ Zeyerova Olomouc a nakonec obsadili ve skupině druhé místo, před konkurenční školou z našeho města i domácími. V semifinále jsme podlehli pozdějšímu vítězi z Holice. V boji o třetí místo jsme se vydali ze všech sil, kterých v úmorném vedru velmi rychle ubývalo. Nakonec jsme zvítězili po penaltách, ve kterých doslova čaroval náš brankář. Všem chlapcům patří velké poděkování za předvedený výkon, protože si sáhli na dno sil a bronzové medaile vybojovali.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.