Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání v ZŠ Šternberk

Projekt je zaměřen na rekonstrukci 10 odborných učeben a vybavení dalších 3 učeben ICT ve všech třech šternberských základních školách. Modernizované prostory budou vybaveny novým nábytkem, ICT technikou, učebními a didaktickými pomůckami, budou provedeny související stavební úpravy v učebnách a bude zajištěna bezbariérovost.

Hlavním cílem řešeného projektu je přispět k zajištění kvalitní výuky odborných předmětů v rámci cizích jazyků, přírodních věd, informačních technologií a řemeslných oborů na všech třech základních školách pro všechny žáky bez rozdílu. Cílem realizace projektu je dále zvýšení motivace u žáků s výukovými problémy, rozvíjení tvořivosti a samostatnosti žáků.

Na projekt je poskytována finanční podpora z prostředků Evropské unie.

Více informací v příloze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.