Hřiště a pronájmy

Provozní doba školní hřiště a školních tělocvičen

Období Dny Otevírací hodina Poznámka
2. 5. – 30. 6.2022 Po – Čt 16.00-19.00
4. 7. – 30. 8.2022 Po – Pá 15.00-19.00 vchod ze zahrady – ulice Sadová

(volat p. Knápek /Kotouč)

2. 9. – 31. 10.2022 Po – Čt 16.00-19.00

1. Školní hřiště:

Komerční pronájem má vždy přednost před volným, neorganizovaným sportováním. Mimo stanovenou dobu lze dohodnout pronájem pouze se svolením vedení školy (585 013 762, 739 261 146).

Správce školního hřiště: Jan Knápek (603 485 826), Jaroslav Kotouč (603 192 975).

Školní hřiště je určeno k provozování TV a mimoškolních aktivit (volejbal, malá kopaná, košíková, házená, tenis, florbal, nohejbal). Provoz pouze za předpokladu předchozí nutné domluvy se správcem hřiště na telefonním čísle výše, a za příznivého počasí.

Vstup na hřiště:

1. žáci ZŠ Svatoplukova 7 – zdarma po předložení speciální průkazky opatřené aktuální fotografií (lze vyzvednout u tajemnice školy),
  2. ostatní mládež do 18 let – 6 Kč/osoba/hodina (správce má právo požadovat průkaz k ověření věku),
  3. dospělí – 10 Kč/osoba/hodina (jednorázový vstup),
  4. komerční pronájem celého hřiště: 180,-Kč/hod
  5. Školní tělocvičny

Komerční pronájem má vždy přednost před volným, neorganizovaným sportováním. Pronájem pouze na základě smlouvy s vedením školy (585 013 762, 739 261 146). Správce školní tělocvičny Svatoplukova: Jaroslav Kotouč (603 192 975). Správce školní tělocvičny Sadová: Jan Knápek (603 485 826)

Ceník pronájmu školní tělocvičny (úprava od 1.9.2022):

Pronájem malé tělocvičny Sadová 1 – 200,- Kč /hod

Pronájem velké tělocvičny Sadová 1 – 500,-Kč /hod

Pronájem velké tělocvičny Svatoplukova 7 – 250,-Kč /hod

Pokyny pro uživatele hřiště

Provoz hřiště se řídí přiloženým rozvrhem.

• Hřiště lze využívat individuálně nebo kolektivně. Zájemcům budou zapůjčeny branky, sloupky, sítě, koše. Sportovní potřeby si musí každý uživatel přinést vlastní.
  • Vstup na hřiště je povolen pouze v čisté sportovní obuvi bez špuntů a hrotů, se světlou podešví. Hodinový pronájem zahrnuje vlastní sportování, přípravu a úklid nářadí.
  • Návštěvníci mohou používat WC a sociální zařízení umístěné v areálu školního dvora. Klíče od šatny a WC půjčuje správce hřiště.
  • Provozovatel hřiště neručí za odložené věci, cennosti, atd.

V areálu celého hřiště je zakázáno

• Kouřit.
  • Přinášet nápoje na bázi Coly (Coca-Cola, Pepsi-Cola, Kofola, …).
  • Pít alkoholické nápoje a podávat omamné látky.
  • Rozdělávat oheň.
  • Ničit majetek a zařízení.
  • Pohybovat se mimo prostory určené ke sportování.
  • Chovat se hlučně a nevhodně.
  • Jezdit v areálu hřiště na kole, kolečkových bruslích a skateboardu, koloběžkách.
  • Vodit na hřiště psy a jiná zvířata.
  • Přelézat plot a pohybovat se na hřišti mimo vyhrazenou dobu.

V případě neuposlechnutí pokynů, správce kontaktuje městskou policii.

Všichni návštěvníci hřiště jsou povinni

• Chovat se na hřišti v souladu s účelem, ke kterému bylo hřiště zřízeno a uposlechnout každého příkazu správce zařízení.
  • Počínat si tak, aby svým chováním neohrozil bezpečnost svou a ostatních návštěvníků.
  • Šetrně nakládat s vybavením hřiště.
  • Uhradit veškeré škody, které v areálu hřiště vzniknou jejich přičiněním.

Návštěvníci, kteří se budou v areálu hřiště opakovaně chovat nevhodně a v rozporu s provozním řádem, budou mít trvalý zákaz vstupu na veřejné sportoviště.

Řešení úrazů

V případě úrazu, ke kterému dojde v důsledku špatného technického stavu hřiště a který si vyžádá lékařské ošetření, je povinen návštěvník nahlásit tuto skutečnost správci hřiště (ten tuto skutečnost zapíše do knihy úrazů). Jiný vztah provozovatel k postiženému nemá.

Důležitá telefonní čísla

• Hasiči – 150
  • Záchranná služba – 155
  • Městská policie – 156
  • Policie ČR – 158

Všechny osoby, které vstoupí do areálu sportoviště, se musí řídit provozním řádem hřiště.

Platnost provozního řádu od 2. 5. 2022

Mgr. Jaromír Sedlák