Naši mladí cyklisté se neztratili ani v okresním kole

Dne 22. 5. 2018 proběhlo na dopravním hřišti ve Šternberku okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Po úspěchu v oblastním kole naše město reprezentovali v obou kategoriích žáci ZŠ Svatoplukova. Obě družstva, jak mladší žáci, tak i starší žáci, bojovala v nabité konkurenci velmi statečně a s vysokým nasazením. O prvenství se naše družstva dlouho přetahovala se zástupci ZŠ Medlov, kteří dlouhodobě patří ke krajské elitě v dopravních soutěžích. Nakonec jsme v obou kategoriích zůstali těsně pod stupněm nejvyšším. Týmy na třetím místě skončily již s velikým bodovým odstupem za námi. Jisté však je, že ZŠ Medlov musí do příštích let počítat s tím, že po mnoha letech bude na jejich dosud neotřesitelné pozice útočit opět tým ze Šternberka.

Tento výborný výsledek je pro nás obrovskou motivací do příštích let.

Hlavním pořadatelem soutěže byl Dům dětí a mládeže Šternberk.
Město Šternberk zastoupili starosta města Ing. Orság, velitel MP Mgr. Šamšula a Ing. Runštuková, vedoucí odboru dopravy. Věcné ceny a krásné poháry předával krajský zástupce BESIP Ing. Charouz.
Velké poděkování zasluhuje tým MP Šternberk, který bedlivě dohlížel na přestupky při jízdách na dopravním hřišti. V neposlední řadě je také třeba ocenit práci studentů a pedagogů ze střední zdravotnické školy z Olomouce.

 

Mgr. Jan Zdařil

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotogalerie, Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *