Úspěch! 6 ocenění pro naše žáky v pěvecké soutěži Šternberský slavíček 2019

V neděli 31. 3. 2019 proběhl již 21. ročník Šternberského slavíčka – pěvecké soutěže, na které vystupovali nejlepší žáci šternberských škol. Naše škola měla početné zastoupení především v kategoriích určených pro 1. stupeň ZŠ. Školu reprezentovali tito žáci – Stellinka Nováková, Terezka Peřinová, Evička Rábková, Verunka Temňáková, Adélka Válková, Anežka Přikrylová, Julinka Buchtová, Leonka Vachutková a Natali Hoffman. Za druhý stupeň jsme měli pouze jednu reprezentantku, Ninu Šafránkovou. I přes počáteční trému to naše zpěvačky zvládly skvěle a se vší parádou. Konkurence však byla velká.

A jak to nakonec dopadlo?                                                                                                                        V I. kategorii si vyzpívala krásné 3.místo Stellinka Nováková ( 1.A ) a na 2. místě se umístila Terezka Peřinová ( 1.A ). II. kategorii vyhrála Evička Rábková (3. B  ). Ve III. kategorii se na 2. místě umístila Julinka Buchtová ( 4. B ) a 1. místo získala Anežka Přikrylová ( 4. A ). IV. a V. kategorie byly pro malou účast sloučeny dohromady, ale i tam krásné 2. místo obsadila Tina Šafránková ( 8.B ).

Všem zpěvákům moc děkujeme za krásnou reprezentaci naší školy. Velké díky patří i rodičům za podporu.

Na dálku děkujeme DDM Šternberk za organizaci této akce.

Za věrné fanoušky p. uč. Peřinová, Polzerová a Nemravová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie, Ostatní, Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.