Žáci svým zpěvem potěšili babičky, dědečky i zdravotní sestřičky

Čtvrteční dopoledne se žáci pěveckého sboru vydali na návštěvu nemocničního oddělení LDN ve šternberské nemocnici. Tam už na ně čekal velmi příjemný personál, včetně jejich pacientů, babiček a dědečků. Na venkovní terase žáci zazpívali a zahráli operetku Červená Karkulka. Úsměv a radost na tváři všech přítomných byly pro žáky tou nejkrásnější odměnou. K tomu ještě dostali krásné balíčky s bublifuky a sladkostmi.  Sestřičkám moc děkujeme a babičkám a dědečkům přejeme pevné zdraví. Určitě i v příštím školním roce toto oddělení s láskou a chutí navštívíme, protože to je to nejmenší, co pro ně můžeme udělat.

Krásné léto vám všem přeje školní pěvecký sbor