Za odměnu na výlet do zoologické zahrady

V pátek 22. června se 43 žáků sešlo před školou, aby si užili školní výlet, který jim byl odměnou za jejich celoroční píli ve sběru papíru. Po osmé hodině ranní odjeli autobusem k Zoologické zahradě v Olomouci. Cesta byla příjemná a atmosféra v autobusu naznačovala, že malí i ti velcí jsou dobře naladěni a na výlet se těší. Po příjezdu měli chvilku, aby se vyřádili na hřišti u zahrady. V 9 hodin se otevřela brána zahrady. Starší žáci dostali rozchod a ti mladší chodili společně. Zvířata byla po snídani, některá odpočívala, jiná skotačila. I žáci po chvíli zastavili a snědli připravené svačiny od maminek. Na závěr společného výletu si zakoupili nějaké dárky pro jejich nejbližší i pro ně samotné.

Poděkování patří těm, kteří žákům tento výlet umožnili- MÚ Šternberk, škole, rodičům a SRPŠ.

Už teď je jasné, že se i v příštím školním roce budou opět snažit nasbírat co nejvíce papíru, protože tahle odměna za to stojí.                                                                                                                             Pochvalu všem žákům a poděkování za příjemný den pí. učitelky Snihotová a Polzerová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie, Ostatní, Soutěže, Výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.