XVI. ročník přeboru Města Šternberk žáků a žákyň šternberských škol v tenise

V úterý 11. 6. 2018 se konal už XVI. ročník přeboru Města Šternberka žáků a žákyň šternberských škol v tenise, který pořádal Tenisový Klub Šternberk ve spolupráci se šternberskými školami a DDM Šternberk. Naši školu reprezentovalo 9 žáků. V kategorii mladších žáků zvítězil Matias Š.  z 3. třídy, na 4. místě se umístil  Jakub V. z 5.třídy. V  kategorii starších žáků obsadil druhé místo Filip D. z 6. třídy. V kategorii mladších žákyň obsadila 1. místo Anežka K. z 5. třídy,  2. místo Sophie P. z 5.třídy a 3. místo Julie B. z 2. třídy. Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy. Fotodokumentace je ke zhlédnutí na stránkách DDM Šternberk.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.