Strašidla oslavila Halloween velkým hudebním koncertem

Brzké ranní vstávání, líčení obličejů a soukání se do kostýmů. Tak by se dalo charakterizovat čtvrteční ráno v každé domácnosti žáků ZŠ Svatoplukova. Velký a žáky očekávaný den nastal 1. listopadu v 8 hodin. Tento den se do školy slétla snad všechna strašidla z okolí školy. Tělocvična praskala ve švech! Na koncert také zavítaly dvě čarodějnice, Elvíra a Roxana, které zahájily další ročník oslav svátku Halloween. Po přivítání všech přítomných, Lucifera pana starosty Orsága a úvodním slovu ředitele strašidelné školy pana Sedláka, odstartoval hudební koncert jak jinak než strašidelnou hymnou. Následoval školní pěvecký sbor s písní Jožin z bažin. A pak už zpívala jedna třída za druhou. Zpívalo se česky a anglicky, tancovalo se a repovalo. To byla podívaná!!! Za svoje vystoupení získala právem každá třída od Elvíry a Roxany bonbóny, které byly speciálně připraveny pro tuto akci. K přípravě těchto sladkostí byly použity žabí stehýnka, hadí kůže a dračí sliz. K tomu špetka chytrosti, pozornosti, zlobení a poslušnosti, nadání pro čarování a létání. To byla mňamka! Po skončení hudebního koncertu se strašidla rozlétla do svých tříd, kde pokračovala ve výuce. A co Roxana a Elvíra? Ty odlétly oknem a byly přítomny ještě celé řadě příjemných setkání se strašidly.

Celý tento den si všichni náramně užili!!! Již teď se těší na oslavy příští!!! A že se mají na co těšit!
Velké poděkování patří všem vyučujícím a jejich žákům za přípravu vystoupení a krásnou výzdobu tělocvičny, panu učiteli Roudnému za hudební ozvučení, rodičům za přípravu úchvatných a jedinečných masek, SRPŠ za finanční příspěvek na výtečné bonbóny.

H A P P Y    H A L L O  W E E N ! ! !

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie, Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *