Školní kolo recitační soutěže žáků 2. stupně

V úterý 6. února si dali dostaveníčko soutěžící v uměleckém přednesu. Soutěž byla jako každý rok rozdělena do dvou kategorií,  žáci 6. a 7. tříd a žáci 8. a 9. tříd. Většina soutěžících vystoupila s prozaickým textem. Škoda, že starší žáci nejeví o tuto „disciplínu“ příliš velký zájem. Porota měla v tomto případě velice jednoduchý úkol. První místo udělila za výborný výkon Martinu Vráblíkovi z 9. B. V kategorii mladších žáků byla konkurence výrazně větší. Porotu nejvíce zaujala Eliška Pospíšilová, na 2. místě skončila Amélie Herčíková a 3. místo obsadil Václav Belica, všichni ze 6. B třídy. Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům přejeme hodně úspěchů v okresním kole soutěže „Dětská scéna“ v  Olomouci.