Škola v přírodě 2022

Hodnocení letošní školy v přírodě nelze ohodnotit jedním slovem. Bylo to totiž SUPER, BEZVA, NEJLEPŠÍ. Děti z třetích tříd mají na co vzpomínat. Jejich třídní paní učitelky (p.uč. Dubová, p.uč. Mádrová) a paní asistentka Rousková se jim maximálně věnovaly a vzájemně se ještě více poznávali. Dopolední program byl určený pro netradiční výuku se svou paní učitelko a odpolední a večerní program nám dělali instruktoři Kačka, Jirka, Míša a Klárka. Byli moc šikovní a děti si je hned od prvního dne oblíbily.

Třeťáčci se naučili nové tanečky, písničky. Zasoutěžili si, zaběhali si a pěkně se vydováděli. Většina z nich byla tak dlouho mimo domov poprvé, ale všichni to zvládli na jedničku s hvězdičkou. Domů přijeli s kopou špinavého prádla, ale spokojení a příjemně unaveni.