Recitační soutěž

Letošní čekání na Vánoce jsme si opět zpříjemnili školním kolem recitační soutěže, které proběhlo dne 19. 12.2017.

Nejdříve si mezi sebou zasoutěžili žáci prvních a druhých ročníků a po přestávce změřily své síly děti ze třetích, čtvrtých a pátých tříd. Vybrat nejlepší recitátory bylo opět velmi obtížné, protože všichni se velmi dobře připravili a předvedli opravdu krásné výkony.

Během porady poroty, ve které byly všechny třídní paní učitelky, si děti zazpívaly koledy a někteří řekli básničky, které se naučili pro třídní kola recitační soutěže.

A jak to vše dopadlo? Nejlepší soutěžící pro tento rok jsou:

1. ročník –1. místo : Rozálie Zapletalová (1.A),2. místo : Jolana Krumniklová( 1.B),3. místo – Martin Marek( 1.B)
  2. ročník-1. místo :Lucie Utíkalová (2.A),2. místo :Linda Švancarová (2.B),3. místo: Matyáš Vysloužil (2.B)
  3. ročník – 1. místo:Nikolas Medera (3.B),2. místo:Jan Číhal (3.C),3. místo:Anežka Přikrylová (3.A) ,
  4. ročník – 1. místo: Leona Vachutková (4.A),2. místo: Štěpán Krumnikl (4.B),3. místo:Marek Žáček (4.C),
  5. ročník-1. místo:Julie Velšová (5.A),2. místo:Amélie Zapletalová(5.C),3. místo:Iveta Václavíková(5.B)

Všem blahopřejeme!