Poslední společné spaní 4.A. 4.B a 4.C

v pátek 9. června proběhlo poslední společné spaní ve škole 4. tříd. Jako obvykle jsme se sešli odpoledne ve škole, kde jsme si nechali batohy a poté jsme se rozdělili do dvou skupin. Děti čekalo totiž překvapení v podobě návštěvy Augustiniánského kláštera. Zatím co jedna skupina vyrazila hrát hry do parku, druhá se vypravila do kláštera, kde na ni již čekal program a úkoly, týkající se Jana Nepomuckého. Děti se dozvěděly mnohé o jeho životě a přitom vyzkoušely i svoji zručnost a dovednost. Měli možnost podívat se i do místního kostela. Poté se skupiny prohodily. Velké poděkování patří paní Švecové, která pro nás tento program připravila.

Po návštěvě kláštera nás čekala společná hra v parku a opékání na školním dvoře.  Před spaním nemohla chybět již tradičně stezka odvahy.

Doufáme, že děti byly s naší poslední společnou akcí spokojené stejně jako  my.

Zuzana Peřinová, Romana Polzerová, Martina Švancarová