PODZIMNÍ SPANÍ VE ŠKOLE

V pátek odpoledne 10. listopadu se žáci 3. B a 5. A opět vrátili do školy, aby zde prožili dobrodružný a zážitky naplněný den.
Ihned po příchodu vyrazili všichni přítomní do parku, kde si zahráli společenské hry.
Jakmile se setmělo, došli zpátky a posílili se svačinou. Pak následovalo rozdělení do družstev a boj o zlato! Čísla, Želví závody, Foukaná, Skákavá, Nejdelší housenka. Všechny tyto hry žáci plnili s vysokým nasazením, aby nasbírali svému družstvu co nejvíce bodů. Mimo bodování se projeli na žíněnkách a zahráli si na obchod s obuví.
Po vyhlášení výsledků a doplnění zásob, tedy po večeři, se žáci pořádně vyřádili při vybíjené. Když už byla velká tma, čekala žáky stezka odvahy. A nebyla vůbec jednoduchá! Z chodby se ozývala strašidla, dětské výkřiky, někdo utíkal, jiný si zpíval. Nakonec to všichni zvládli a byli na sebe patřičně hrdí.
Po zhlédnutí pěkného filmu se všichni odebrali do svých spacáků, zachumlali se a usnuli.
Ráno se vše uklidilo, žáci se nasnídali a rozešli do svých domovů.
Nevíme jak žáci, ale my, paní učitelky, jsme si spaní pěkně užily!!!
A v sobotu odpoledne pěkně dospávaly!!!

Třídní učitelky R. Polzerová a M. Švancarová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie, Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.