Oznámení veřejnosti o stanovení naší školy jako ŠKOLSKÉHO ZAŘÍZENÍ URČENÉHO VYKONÁVAT NEZBYTNOU PÉČI O DĚTI ve věku od 3 do 10 let přístavba Svatoplukova

Oznámení veřejnosti o stanovení naší školy jako ŠKOLSKÉHO ZAŘÍZENÍ URČENÉHO VYKONÁVAT NEZBYTNOU PÉČI O DĚTI ve věku od 3 do 10 let,  jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotnických služeb (sestry a lékaři…)

Umístění                               přístavba Svatoplukova,  Svatoplukova 7, 785 01 Šternberk

hlídání    přízemí ŠD – předškoláci

výuka přístavba I. patro, učebna 14-16 – určeno pro děti 1.-5. Ročník do 10 let

Maximální počet ve skupině 30 dětí

Stanovit denní režim          převzetí dítěte, práce s dětmi, oběd, odpočinek, předání dětí rodičům…

Vhodné rozdělit na             děti z MŠ ve věku 3-6 let – hlídání – bude potřeba, když MŠ fungují???

děti 1. stupně základní školy ve věku 6-10 -let – domácí výuka na základě ŠVP (látka                                        navazující na dosud probrané učivo + procvičování na listech pracovních sešitů),                                             vhodné zjistit způsob distanční výuky kmenové školy (výuka online formou či zasílání                                             plnění úkolů emailem – vhodná bližší spolupráce a komunikace s rodiči)

Doba provozu                      od 06,00 hodin                                   do 16,30 hodin

Personalistika                      4x vychovatelky ŠD             +             8x asistentky pedagoga

Kompetenčně odpovídá    Mgr. Pavla Hrubá, mobil 603595852