ODPOLEDNÍ, VEČERNÍ A NOČNÍ HRY PRO DĚTI 2. C A 3. C

Odpolední, večerní a noční hry pro děti. Tak bych nazvala akci ze středy 14. 6. na čtvrtek 15. 6. 2017. Děti z 2. C a 3. C se sešly odpoledne znovu ve škole a trávily společně čas u her a soutěží.

Počasí nám hrálo do karet, tak jsme mohli dovádět i venku na trávě u školy. Tam, děti musely rozšifrovat zprávu s úkolem. Nebyla lehká, ale všichni jsme ji zvládli. Po běhacích hrách nám vytrávilo, občerstvení od maminek, babiček… nám přišlo vhod.

A na co se děti nejvíce těšily? Na stezku odvahy. Ta byla tentokrát opravdu pro odvážlivce. Projít černou školou a při tom se nebát?  Hračka, všichni zvládli na jedničku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie, Ostatní, Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.