Klub zábavné logiky a deskových her

V letošním školním roce  na naší škole  pracují dva Kluby zábavné logiky a deskových her pro žáky ZŠ v rámci dotace Šablony 2018 , Rozvíjíme klíčové kompetence, CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008910

Všechny aktivity v klubu jsou zaměřeny na rozvoj  postřehu, pozornosti a paměti, logického, kombinačního a matematického  myšlení. Děti především  hrají různé  deskové hry, ale také soutěží,  řeší rébusy a podobné logické hádanky. Většina her byla zakoupena na doporučení Mensy ČR.

Během schůzek se setkávají děti z různých tříd, takže mají i možnost  navázat nová přátelství.

Děti chodí do klubu rády a některé hry, které si oblíbily, se možná objeví i  na Vánoce pod stromečkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie, Ostatní, Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.