Informace školní družiny.

Vážení rodiče.

Vzhledem k tomu, že se blíží konec školního roku, dovolujeme si připomenout několik informací:

1. Poslední den školy, tedy 29.6.2018, bude provoz družiny zkrácen pouze do 14 hodin!!
  2. Všichni, kteří jste vyplnili a řádně odevzdali přihlášku do školní družiny, považujte tímto své dítě za předběžně přihlášené. Je nezbytně nutné, abyste přišli dne 3.9.2018 od 8 do 12 hodin, toto přihlášení osobně potvrdit, dopsat chybějící údaje a podepsat seznámení s Vnitřním řádem školní družiny, který si, prosím, pečlivě přečtěte na webových stránkách školy, v sekci DRUŽINA.
  3. Postupné vyklizení šatny, nejpozději poslední den, kdy bude Vaše dítě v družině, odneste VŠE!                                                                                                               Děkujeme a přejeme krásné prázdniny 🙂
Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Oznámení rodičům. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.