Dobrodružné spaní ve škole tříd 3. A a 4.C

Na pátek 10. května se žáci 3. A a 4. C velice těšili, čekalo je totiž oblíbené spaní ve škole. Po příchodu jsme se všichni vydatně nasvačili a vydali procházkou na hasičskou stanici. Měli jsme zde domluvenou prohlídku a povídání o náročné práci hasičů. Přivítal nás pan Marcel Stratil, který všechny provedl stanicí a prozradili také mnoho zajímavostí o práci hasičů. Za tu tuto skvělou akci mu patří velké poděkování. Po návratu nás čekala večeře, tvořivá dílna, turnaj ve vybíjené a také návštěva jednoho tatínka, který (hlavně klukům) přijel představit pořádné „fáro“ zn. Mustang, které se pyšní výkonem 450 koní.

Po setmění následovala stezka odvahy. Někteří odvážlivci se na ni vydali jednotlivě, jiní si vzali na pomoc kamaráda či kamarádku. Lampičky a svíčky navedly děti až do temného sklepa, kde se musely statečně podepsat.

Po zhlédnutí pohádky jsme si všichni ustlali v tělocvičně a spokojeně spali až do rána J Ráno jsme se probudili s úsměvem, nasnídali se, uklidili a pak se postupně s rodiči rozešli domů.

Velké poděkování patří rodičům za bohaté občerstvení a pomocníkům z 5. C a 6. B.

Na další akci se těší paní učitelky Kropáčková, Dubová a Martin Adamec.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.