Den otevřených dveří

V sobotu 30. 3. 2019 proběhl na naší škole „Den otevřených dveří,“ který byl slavnostně zahájen ředitelem školy. Pro rodiče a jejich děti škola připravila spoustu zábavy. Nechybělo vyrábění jarních dekorací, malování na obličej, ukázky tetování. Součástí byla prohlídka tříd a školní družiny, ukázka učebnic a pracovních sešitů pro jednotlivé ročníky, pohovor se zaměstnanci školy, prezentace Šablon 2018.

Škola také nabídla návštěvníkům bohatý kulturní a sportovní program. O kulturu se postaral školní pěvecký kroužek, sólová zpěvačka Rozálie Pichrtová a nadějná violoncellistka Terezka Stiebnerová. Sportovní program byl připraven v tělocvičně. Taneční kroužek se představil s břišními tancemi, tandemová výuka ukázala své dovednosti ve sportovní gymnastice. Závěr patřil našim tanečníkům, Natálii a Vlastimilu Černockých, kteří zazářili ukázkami společenských tanců. Jako každý rok, tak i tentokrát nechybělo pohoštění, které nabízeli starší žáci v prostorách druhého stupně, ve školní čajovně. Novinkou byl benefiční jarmark pro Adélku, který společnými silami uspořádal kolektiv pedagogů a žáků. Akce měla obrovský úspěch. O to větší, když se do školy dostavila již zmiňovaná Adélka s rodiči. Na jejich tváři byla znát radost a velké poděkování za uspořádanou akci.

Všem rodičům a přátelům školy děkujeme za účast a budeme se těšit na opětovné setkání v dalším roce. Velké poděkování také patří všem zaměstnancům školy a žákům, kteří se podíleli na zdárném průběhu této akce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.