BENEFIČNÍ JARMARK – SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ VYBRANÉ ČÁSTKY

V pondělí 15. dubna jsme v přítomnosti pana ředitele slavnostně předali dárkový poukaz mamince Adélky, pro kterou jsme uspořádali v sobotu 30. 3., v rámci „Dne otevřených dveří“, malý benefiční jarmark. Výdělek byl určen právě na potřeby zdravotně znevýhodněné holčičky Adélky. Maminka byla z předané finanční částky mile překvapena a my jsme rádi, že jsme mohli pomoci v dobré věci.

Celkově měl jarmark, který se konal na naší škole poprvé, velký úspěch. Žáci s radostí vyráběli nejrůznější jarní a velikonoční dekorace či přáníčka pro Adélku. Věřím, že se tato akce stane brzy tradicí, do které se mohou zapojit nejen děti a učitelé, ale i rodiče a přátelé školy.

Úsměv na tváří malé Adélky a její maminky za to stojí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školy, Fotogalerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.